امام جمعه اهل سنت لمر اسالم:
کشتار شیعیان پاکستان توسط داعش محکوم است/خدا را شاکریم که رهبری دشمن شناس داریم
حجت‌ الاسلام خداداد طالبی در گفت و گو با خبرنگار شعبه گیلان کشتار مسلمانان شیعه در کشور پاکستان توسط داعش را محکوم کرد و پیرامون فرمایشات اخیر رهبری، گفت: خدا را شاکریم که رهبری دشمن شناس داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان: حجت‌ الاسلام خداداد طالبی امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم شهرستان تالش در گفت و گو با خبرنگار شعبه گیلان کشتار مسلمانان شیعه در کشور پاکستان توسط داعش را محکوم کرد و پیرامون فرمایشات اخیر رهبری، گفت: خدا را شاکریم که رهبری دشمن شناس داریم.

وی با بیان اینکه در آموزه های دینی اسلام جان و مال و ناموس مسلمان بر مسلمان دیگر حرام شمرده شده است، اظهار داشت: چگونه گروهی دست به جنایات متعدد می زند و خون مسلمانان بی گناه را می ریزد و خود را مسلمان معرفی می کند، این افراد مسلمان آمریکایی هستند که اهداف دشمن را پیاده می کنند.

امام جمعه اهل سنت لمر اسالم با اشاره به اینکه در تک تک سوره ها، آیات و کلمات قرآن کریم، نیامده است که مسلمانی اجازه داشته باشد خون برادر مسلمان خود را به ناحق بریزد، اضافه کرد: دین اسلام حتی اجازه ریختن خون کفار را به ناحق نداده است ، چه رسد اینکه مسلمان باشد و اینگونه اقدامات خارج از عقیده دینی و فطرت انسانی است و امیدواریم جامعه بشریت به درک درست از اسلام دست یابد و شر دشمنان اسلام به خودشان بازگردد و ما اینگونه اقدامات جنایتکارانه را به شدت محکوم می کنیم.

حجت‌ الاسلام خداداد طالبی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به فرمایشات اخیر رهبری در خصوص عدم اعتماد به دشمنان، گفت: خداوند متعال را شاکریم که از رهبری آگاه و دشمن شناس برخورداریم، رهبری که همه دوستش دارند و از  دستوراتش پیروی می کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری واردات واکسن آمریکایی را در کشور ممنوع اعلام کردند، بیان داشت: این دستور نشان از دشمن شناسی رهبری دارد، زیرا ایشان فرمودند اگر آمریکا توانایی ساخت واکسنی موثر بر بیماری کرونا را داشت چگونه روزانه در صدر تلفات کرونا در جهان است و هزاران نفر در این کشور جان خود را از این طریق از دست داده اند، بنابراین نباید گول دشمن را بخوریم و نباید به آنان اعتماد کنیم.

فهرست