شناسه خبر: 10202

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=10202

امام جمعه گنبدکاووس:
وحدت و صداقت، مهمترین توصیه به اعضای شورای شهر است
آخوند نوریزاد گفت: منتخبین با شعار خدمت به مردم به شورای شهر راه یافته اند و شایسته است که با خلوص نیت، همدلی و صداقت برای توسعه متوازن شهر تلاش کنند و بین مناطق شهری تفاوت قائل نشوند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند عبدالباسط نوریزاد در نماز جمعه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ با بیان اینکه، اولین توصیه ای که به یکایک اعضای شورای اسلامی شهر دارم حفظ وحدت است، گفت: امیدوارم اعضای شورای شهر طی دوره چهار ساله با برنامه ریزی و خدمات رسانی به شهروندان عملکردی ماندگار از خود به جا بگذارند.
امام جمعه گنبد کاووس در ادامه با اشاره به آغاز به کار دولت جدید اظهار داشت: رئیس جمهور در شعارهای انتخاباتی خود وعده استفاده از نخبگان اهل سنت را دادند و اکنون جامعه اهل سنت انتظار دارند تا ایشان به وعده خود پایبند بوده و از توانمندی های نخبگان اهل سنت در سطوح مختلف دولت بهره گیرند.
آخوند عبدالباسط نوری زاده تصریح کرد: جامعه اهل سنت بخصوص جوانان تحصیل کرده در سطوح عالی علمی، اهل نظر و اهل ایده چشم انتظار تصمیمات شما و وزیران شما هستند تا شایستگی های خود را در فرصتی که شما در اختیارشان قرار می دهید در راستای خدمت به کشور و ملت عزیز ایران به اثبات برسانند.
وی اظهار داشت: مردم گنبدکاووس بخصوص ترکمن ها در بیش از چهار دهه گذشته همواره وفادار به نظام و دولت بودند و در همه ی فراز و نشیب های نظام، در انتخابات با حضور حداکثری خود وفاداری خود را به اثبات رسانده اند.
آخوند عبدالباسط نوری زاده در ادامه سخنان خود با اشاره به گرانی روز افزون کالا و خدمات در چند سال اخیر اظهار داشت: تورم و گرانی اقشار مختلف مردم بخصوص قشر ضعیف جامعه را به ستوه آورده، امیدواریم دولت جدید با همدلی و همراهی مجلس گام های موثر و عملی در راستای مبارزه با گرانفروشان، محتکران و حل معضل معیشت مردم بردارند.
گفتنی است، نماز جمعه اهل سنت گنبد کاووس پس از گذشت ۹ هفته تعطیلی به دیلی وضعیت قرمز کرونایی، روز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی در محوطه باز مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبد کاووس برگزار شد.

فهرست