شناسه خبر: 10131

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=10131

وبینار سراسری ائمه جمعه اهل‌سنت کشور برگزار شد
وبینار سراسری ائمه جمعه اهل‌سنت کشور با حضور جمعی از ائمه جمعه شاخص به صورت مجازی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت وبینار سراسری ائمه جمعه اهل‌سنت کشور به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی این دبیرخانه برگزار گردید.

در وبینار امروز ائمه جمعه اهل سنت کشور از نقاط مختلف کشور حضور داشته و سخنرانی کردند.

بر اساس این گزارش در نشست مجازی امروز حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حضور داشته و سخنرانی کردند.

بر این اساس ماموستا عبدالسلام محمدی از کردستان، شیخ منصور حسینی از بوشهر، حاج آخوند کرامت الله میرزاعلی از گلستان، مولوی عبدالکریم علیبایی از خراسان رضوی، دکتر سید احمد هاشمی فارس، آخوند تاج الدین برزکوهی از گیلان، شیخ عبدالجلیل قتالی از هرمزگان، حاج آخوند ناصر محمد قزل از گلستان، مولوی عبدالستار حسین زهی از سیستان و بلوچستان، ماموستا سید مصطفی خاتمی از آذربایجان غربی، شیخ حسین بازدار از بوشهر، ماموستا سید محم محمدی از کرمانشاه، مولوی امان الله برزگر از خراسان رضوی، آخوند عبدالجلیل فرهمند از گلستان، آخوند کرامتی فر از گلستان و همچنین مهدی صفی یاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در وبینار امروز سخنرانی کرده اند.

به گفته مسئولین برگزاری این نشست مجازی دکتر خسرو محمدی از پزشکان اهل سنت کشور و متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نیز با حضور در وبینار سراسری ائمه جمعه اهل‌سنت کشور به بیان وضعیت موجود بیماری منحوس کرونا پرداخته است.

گفتنی است وبینار سراسری ائمه جمعه اهل‌سنت کشور با حضور قریب به ۲۰۰ نفر از علمای شاخص اهل سنت و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ برگزار شده است.

فهرست