شناسه خبر: 11621

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=11621

مدرس علوم دینی:
هفته بسیج فرصتی برای زنده نگه داشتن ارزش هاست
آخوند کرامتی فر گفت: بسیج مجموعه ای است که در آن فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردن این کشور جمع شده اند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، آخوند کرامتی فر ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به آیه ۲۴ و ۲۵ سوره ابراهیم ” أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلاً کَلِمَهً طَیِّبَهً کَشَجَرهٍ طَیِّبَهٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَآءِ* تُؤْتِی أُکُلَهَا کُلَّ حِینٍ بِإِذْنِ رَبِّهَا وَیَضْرِبُ اللَّهُ الأَمْثَالَ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ یَتَذَکَّرُونَ” گفت: هفته بسیج در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام راحل پایه گذاری شد و این حرکت در این کشور اسلامی و دینی برای دیگر ملت ها هم الگو و سرمشق شد.
وی با بیان اینکه، بسیج جمع فداکاری از مردم اند برای مردم، افزود: بسیج سیاسی است، اما سیاست زده نیست و بسیجی مجاهد است، اما بی انضباط و افراطی نیست.
آخوند کرامتی فر با اشاره به اینکه، بسیجی عمیقاً متدین و متعبد است، تصریح کرد: بسیجی متخلق به اخلاق اسلامی است اما ریاکار نیست و بسیجی درکار آباد کردن دنیاست، اما خود اهل دنیا نیست.
این کارشناس علوم دینی با ذکر این مطلب که، بسیج پاره تن مردم است، خاطر نشان کرد: بسیج مجموعه ای است که در آن فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردن این کشور جمع شده اند.
آخوند کرامتی فر گفت: هفته بسیج فرصتی است برای زنده نگه داشتن ارزش ها، روحیه و معرفی بسیجی بین آحاد ملت به ویژه نسل جوان است.

فهرست