مدرس علوم دینی :
هدف استکبار جهانی نابودی جهان اسلام است / مأموریت داعش تضعیف اسلام و خدشه دار کردن چهره اسلام در دنیا است
آخوند فرهمند گفت: هدف استکبار جهانی از تشکیل گروهک‌های تروریستی تکفیری مانند داعش ضربه زدن به دین اسلام است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عبدالجلیل فرهمند ضمن محکومیت اتفاقات اخیر در پاکستان و کشتار مسلمانان توسط گروه تروریستی داعش، گفت: استکبار جهانی با ابزار دست‌نشانده خود یعنی گروهک تروریستی داعش به فکر ضربه زدن به کشورهای اسلامی است، در حالی که با انسجام موجود در کشورهای اسلامی، دشمنان و تمام بیگانگان این آرزو را به گور خواهند برد.
وی تصریح کرد: قتل عام مردم بی گناه و جنایت های وحشیانه گروه های تکفیری در کشورهای اسلامی و منطقه نماد بارز فراموشی وحدت در بین امت اسلامی است.
مدرس مدرسه علوم دینی ضیائیه شهر فراغی با بیان این که دشمن همواره از وحدت مسلمانان ناراحت است و به هر بهانه ای می کوشد تا این وحدت و همبستگی را خدشه دار کند، بیان داشت: امت اسلامی باید مراقب تحرکات و فتنه های تفرقه انگیزانه دشمن باشند.
آخوند فرهمند با اشاره به اینکه، قرآن، پیامبر (ص) و دین اسلام مولفه های بزرگ وحدت در جوامع اسلامی هستند که باید همواره به آنها تمسک کرد، افزود: شیعه و سنی باید با احترام به مقدسات یکدیگر هرگونه فرصت و بهانه را از دست دشمنان بگیرند و اجازه ندهند دشمنان به راحتی بر امت اسلامی ضربه بزنند.

فهرست