شناسه خبر: 11449

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=11449

مهلت ثبت نام در نخستین مهرواره قرآنی طاها تمدید شد
معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در گفتگو با خبرنگار ما به دلیل استقبال گسترده از تمدید مهلت ثبت نام نخستین مهرواره قرآنی طاها تا 25 آبان ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت مهدی صفی یاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی این دیبرخانه در گفتگو با خبرنگار ما از تمدید مهلت ثبت نام در نخستین مهرواره قرآنی طاها خبرداد.

بر اساس این گزارش به دلیل استقبال از نخستین مهرواره قرآنی طاها و بر اساس نظر مراکز اسلامی استان‌ها مهلت ثبت نام این دوره از مسابقات تا ۲۵ آبان ماه تمدید گردید.

علاقمندان می توانند با مراجعه صفحه ویژه مهرواره قرآنی طاها در این دوره از مسابقات ثبت نام نمایند.

***صفحه ویژه اولین مهرواره قرآنی طاها***

گفتنی است این دوره از مسابقات با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به صورت مجازی با عنوان ” مهرواره قرآنی طاها و شعار « قرآن، کتاب زندگی» برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این مسابقات ترویج سبک زندگی اسلامی، شناسایی و تقویت استعدادهای قرآنی در خانواده های طلاب و روحانیون اهل سنت و همچنین ترویج معارف قرآن در فضای مجازی عنوان شده است.

این دوره از مسابقات در رشته های حفظ ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء، حفظ موضوعی و سوره های منتخب، قرائت ترتیل و تقلیدی، ترجمه و مفاهیم، کتاب خوانی و صحیفه سجادیه در گروه های سنی مختلف برگزار می گردد.

فهرست