طی تماس تلفنی؛
معاون فرهنگی مرکز اسلامی گلستان کسب رتبه برتر قرآنی نوجوان گمیشانی را تبریک گفت
علیرضا شابدین طی تماس تلفنی، کسب رتبه برتر را به نخبه قرآنی "محمد رضا ولی محمدی" حافظ نوجوان گمیشانی تبریک گفت.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، “علیرضا شابدین” معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی گلستان طی تماس تلفنی با “محمد رضا ولی محمدی”، کسب رتبه سوم رشته حفظ کل قرآن کریم در سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مشکات را به این حافظ نوجوان گمیشانی تبریک گفت.
“علیرضا شابدین” معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی گلستان در این خصوص گفت:
آیات روح بخش قرآن کریم، همواره چراغ فروزان جویندگان راه حق بوده است و شیفتگان کتاب هدایت با خلوص تمام نسبت به تلاوت، حفظ و فهم معانی والای آن همت گمارده اند و عشق خویش را به ساحت مقدس قرآن کریم به اثبات رسانیده اند.

وی افزود: موجب فخر و مباهات است که از سرمایه های انسانی آن دیار “مرحوم استاد آخوند نبوی نژاد” امام جمعه فقید گمیشان و عالم دینی و استاد فرزانه ” مرحوم آخوند حاج محمد قاری عاصمی” مدیر فقید دارالقرآن عاصمی گمیشان، چنین نوجوانانی در زمینه قرآن کریم رشد و شکوفا می شوند و امیدواریم این نوجوان قرآنی، برای دیگر نوجوانان و جوانان شهرستان گمیشان، الگو و اسوه باشد.

گفتنی است، “محمد رضا ولی محمدی”، نخبه قرآنی و دانش آموخته “دارالقرآن عاصم کوفی گمیش تپه”، متولد سال ۸۴، قاری و حافظ کل قرآن کریم از گمیشان است.
محمدرضا ولی محمدی در سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآنی دانش آموزی در تهران در رشته حفظ کل قرآن رتبه نخست را کسب کرد و به عنوان‌ نماینده جمهوری اسلامی ایران به مسابقات بین المللی قرآن کریم در کشور امارات اعزام شد.
وی همچنین در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم سراسری دانش آموزان در مشهد مقدس در رشته حفظ بیست جزء رتبه نخست را کسب کرد و در مسابقات بین المللی قرآن کریم در دارالقرآن امام علی (ع) در شهر قم در رشته حفظ کل قرآن کریم رتبه نخست را کسب نموده است.

فهرست