امام جمعه قره تپه بندر ترکمن:
مسلمانان دنیا می توانند با تکریم و تعظیم روز قدس، اتحاد و انسجام خود را عملی کرده و به دنیا ثابت کنند
آخوند میرابی گفت: در این روز به خصوص مسلمانان دنیا می توانند با تکریم و تعظیم روز قدس، اتحاد و انسجام خود را عملی کرده و به دنیا ثابت کنند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند عبدالجبار میرابی به مناسبت آخرین جمعه ماه رمضان و روز قدس گفت: از مهم ترین فضایل روز قدس این است که حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه مباه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند و در این روز به خصوص مسلمانان دنیا می توانند با تکریم و تعظیم روز قدس، اتحاد و انسجام خود را عملی کرده و به دنیا ثابت کنند.
وی با بیان اینکه، حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کردند تا همه کشورهای اسلامی در این روز دفاع از مردم فلسطین را در دستور کار قرار دهند، گفت: روز قدس نماد وحدت مسلمانان به شمار می رود و این روز به مفهوم مجاهدت در راه اسلام است و در این روز مسلمانان مظهر خداپرستی را به نمایش می گذارند.
آخوند میرابی ادامه داد: امت اسلامی هر سال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان این پیام و آرمان را در راهپیمائی ها فریاد می زدند اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این امکان میسر نیست و به همین دلیل استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رسانه های جمعی به صورت غیر حضوری، این آرمان ها دنبال شود.

فهرست