امام جمعه پیشکمر کلاله:
مسئولیت امانتی است که مدیران باید در خدمت به مردم تلاش کنند
آخوند محمد امین آدینه گفت: مسئولیت امانت است و مدیران باید برای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به نقل از روابط عمومی فرمانداری کلاله، امام جمعه اهل سنت پیشکمر کلاله در جلسه شورای اداری شهرستان کلاله با اشاره به اینکه، مسئولیت امانتی است که مدیران باید در خدمت به مردم تلاش کنند، گفت: زمان خدمت کوتاه است از این فرصت برای رفع نیازهای مردم تلاش کنیم که خداوند یاریگر ما خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین کشیری امام جمعه اهل تشیع کلاله نیز در این جلسه گفت: مردم و حاکم اسلامی نسبت به یکدیگر صاحب حقی هستند که باید به آن همت داشته باشند.
وی افزود: مردم باید مطیع حاکم اسلامی باشند و از آن سو حاکم اسلامی ضمن رعایت تقوا برای توزیع عادلانه بودجه و رفع مشکلات مردم و ایجاد رفاه و امنیت آنها تلاش کند.
فرماندار کلاله نیز در این جلسه گفت: باتوجه به فصل گرما و اوج گیری مصرف در ساعاتی خاص از روز، ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید در مدیریت صحیح انرژی توجه ویژه‌ای داشته باشند.
علی اصغر بیانی همچنین به شیوع ویروس کرونا در شهرستان اشاره کرد و افزود: شهروندان ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از برگزاری مراسمات ، تجمعات و… خودداری کنند.
وی در ادامه به تولیدات کشاورزی در شهرستان کلاله اشاره کرد و گفت: میزان تولید کلزا با برداشت ۹۹ درصدی مزارع به ۱۸ هزار تن رسیده است.
بیانی اضافه کرد: ۸۷ درصد مزارع گندم شهرستان برداشت شده که تاکنون ۷۸هزار تن گندم توسط کشاورزان به مراکز خرید دولتی تحویل داده شده است.
وی با اظهار نگرانی از تعطیلی برخی مراکز خرید خواستار حل مشکل شد و افزود: قطعا با سرعت و پرداخت وجه کشاورزان، روند تحویل گندم به مراکز خرید افزایش می یابد.
دکتر رضا آریانپور نماینده مردم شرق استان نیز در این جلسه ضمن تجلیل از درمانگران ایثارگر در درمان بیماران کووید ۱۹ گفت: ورود مقام معظم رهبری جهت مبارزه با کرونا وحدت آفرین و بسیار اثرگذار بود و ضمن اینکه تلاش های سپاه، خیرین و مردم ایثارگر در گذر از موج اول در کنار درمانگران بی نظیر بود.
وی اظهار داشت: همه ی ما باید در کنار هم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از این بیماری اقدام کنیم.
نماینده مردم شرق استان در مجلس در ادامه تصریح کرد: ما اعتقاد داریم مدیران ما باید جهادی کار کنند و در رفع مشکلات مردم برنامه ریزی داشته باشند.

فهرست