مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور و بنیاد مسکن گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند
مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور و بنیاد مسکن گلستان برای تسهیلات نوسازی و مقاوم سازی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه تامین مسکن مقاوم و تسهیلات نوسازی و مقاوم سازی مسکن، فی مابین مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور و اداره کل بنیاد مسکن استان گلستان به امضاء حجت الاسلام والمسلمین نور علی دیلم و سید محمد حسینی رسید.
حجت الاسلام دیلم در این رابطه با تشکر از دغدغه مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان جهت تامین مسکن اقشار مختلف به ویژه اهل سنت استان و ساکنان روستاهای مرزی و کمتر برخوردار، از روستانشینان و مرزنشینان خصوصا جوانان خواست تا با برخورداری از ظرفیت های موجود در بنیاد مسکن، نسبت به نوسازی و مقاوم سازی مسکن خود اقدام کنند.
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان نیز در خصوص این تفاهم نامه همکاری گفت: امیدواریم این تفاهم نامه موجبات برخورداری جامعه هدف مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور از تسهیلات قرض الحسنه و سایر خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جهت نوسازی و مقاوم سازی مسکن و ارتقاء سطح زندگی مخاطبان را فراهم نماید.
گفتنی است، طی این تفاهم نامه، تسهیلات و مزایای ویژه برای نوسازی و مقاوم سازی مسکن طلاب، روحانیون، حافظان، قاریان، هیئت امناء و خادمین مساجد در نظر گرفته شده است.

فهرست