مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش:
مردم ایران در ۱۲ فروردین سال ۵۸ با آرای خود دست مستکبران را از کشور کوتاه کردند
حجت الاسلام غیاث الدین بدری، مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی یک نظام الهی است و خواسته هر مسلمانی است که در کشوری زندگی کند که از حکومتی اسلامی برخوردار باشد و قوانین آن بر اساس احکام الهی مقرر گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷، به دعوت امام خمینی همه‌پرسی حکومت جمهوری اسلامی در سراسر ایران برگزار شد و بیش از ۹۸ درصد واجدین شرکت در همه‌پرسی با دادن رای «آری»، با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند.

در همین راستا حجت الاسلام غیاث الدین بدری، مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در گفت و گو با خبرنگار شعبه گیلان، ۱۲ فروردین، سالروز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی یک نظام الهی است و خواسته هر مسلمانی است که در کشوری زندگی کند که از حکومتی اسلامی برخوردار باشد و قوانین آن بر اساس احکام الهی مقرر گردد.

وی با اشاره به اینکه مردم مسلمان ایران در ۱۲ فروردین سال ۵۸ حماسه رقم زدند و با آرای خود دست مستکبران را از کشور کوتاه کردند، خاطر نشان کرد: بانی این واقعه خود مردم بودند، زیرا نسبت به دشمنان انقلاب و اسلام شناخت کافی داشتند و می دانستند اگر حکومت اسلامی برقرار شود دست دشمنان از منافع ملی کوتاه خواهد شد.

مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در ادامه بیان داشت: در طول بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی سنگ اندازی های مکرری برای جلوگیری از پیشرفت و توسعه کشور از سوی دشمنان داخلی و خارجی صورت پذیرفته است که با وجود همه مشکلات این ملت با قدرت به راه خود ادامه می دهد و در برابر فشار ها و تهدید ها ایستادگی کرده است.

حجت الاسلام غیاث الدین بدری در ادامه سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، گفت: همانطور که از شعار سال مشخص است در سال های گذشته در برابر تولید کالاهای داخلی موانعی وجود داشته که بر اساس شعار سال جدید مسئولین وظیفه دارند تا موانع را برطرف نمایند.

وی ادامه داد: مشکل و مانع مهمی که در مسیر رونق تولیدات داخلی به چشم می خورد، وجود واسطه های سود جو که بین تولیدات و مصرف کنندگان فاصله ایجاد می کنند و با عدم عرضه به موقع محصولات همه تلاش خود را برای افزایش قیمت و کسب سود بیشتر انجام می دهند که از نظر بنده مهم ترین وظیفه مسئولان، مقابله با این سودجویان است زیرا اگر تولیدات افزایش یابد و کالا به موقع به دست مردم برسد، پیشرفت اقتصادی رقم خواهد خورد و معیشت مردم دچار آسیب نخواهد شد.

فهرست