مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در آیین نماز جمعه مسجد جامع فاروق اعظم بخش اسالم برگزار شد
به همت دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان گیلان مراسم ویژه گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آیین نماز جمعه مسجد جامع فاروق اعظم بخش اسالم شهرستان تالش با حضور اعضای دفتر شعبه گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ به همت دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان گیلان مراسم ویژه گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آیین نماز جمعه مسجد جامع فاروق اعظم بخش اسالم شهرستان تالش با حضور اعضای دفتر شعبه گیلان برگزار شد.

در این مراسم به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بسته های پذیرایی و فرهنگی بین  نماز گزاران مسجد فاروق اعظم بخش اسالم توزیع شد.

حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی در خطبه های نماز جمعه ضمن قدردانی از حضور مردم با وسایل نقلیه در راهپیمایی خاص ۲۲ بهمن امسال که دشمنان را بار دیگر مایوس و نا امید نمود، از اعضای دفتر شعبه گیلان به جهت حضور در نماز جمعه مسجد فاروق اعظم اسالم تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: موجب دلگرمی است و خداوند را شاکریم که امروز مراسم گرامیداشت دهه فجر با حضور نمازگزاران روز جمعه، این سمینار بزرگ دینی، بسیار با شکوه در حال انجام است که یقیناً اینگونه مراسمات باعث مایوس شدن دشمنان خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمنان برای ترویج یاس و نا امیدی بین جوانان از ابزار های مختلفی استفاده می کند تا بین جوانان ما روزنه نفوذی پیدا کنند، گفت: سیاه نمایی و کم ارزش جلوه دادن دستاورد های انقلاب اسلامی و بزرگ نمایی مشکلات از روش های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است که این امر می طلبد که ما هوشیار باشیم و فریب دشمنان را نخوریم.

امام جمعه اهل سنت بخش اسالم با تاکید بر اینکه ما باید قدردان این نظام و انقلاب اسلامی باشیم، اضافه کرد: امروز امنیتی که ما از آن برخورداریم به لطف تلاش نیروهای مجاهد امنیتی کشور به دست آمده است و باید قدردان آن باشیم.

وی بیان داشت: امروز انقلاب اسلامی به یک درخت تنومند چهل و دو ساله تبدیل شده است که ما امروز از دستاوردهای با ارزش آن برخورداریم و باید شکرگزار باشیم.

 

فهرست