شناسه خبر: 12471

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=12471

مدرسین و طلاب شاخص اهل سنت تجلیل شدند
آئیین تجلیل از مدرسین شاخص و طلاب برتر اهل سنت گلستان در گرگان برگزار شد.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، بهرام دردی گری معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی گلستان گفت: در نشست هم اندیشی مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان که با حضور حجت الاسلام نورعلی دیلم رئیس مرکز اسلامی گلستان برگزار شد، از مدرسین شاخص و طلاب برتر اهل سنت گلستان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

وی افزود: در بخش تجلیل از خانواده های مدیران و مدرسین مرحوم شده به خاطر تلاش در راه ترویج علوم دینی از :
خانواده محترم مرحوم آخوند محمد کریم سیدی / مدیر مدرسه علوم دینی احمدیه مالای شیخ
خانواده محترم مرحوم آخوند آنه محمد شاکری / مدیر مدرسه علوم دینی کسر پیشکمر
خانواده محترم مرحوم آخوند سبحان بردی شیر محمدلی / مدیر مدرسه علوم دینی محمدیه گنبد کاووس، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

بهرام دردی گری معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی گلستان در ادامه گفت: در بخش تجلیل از مدیران و مدرسین شاخص نیز به خاطر تلاش در راه ترویج علوم دینی از :
آخوند عبدالرحمان پقه / مدرس مدرسه علوم دینی احمدیه چن سبلی برای همکاری مجدانه در تالیف کتاب استفتائات
آخوند خداقلی پایگذار / مدیر و مدرس مدرسه علوم دینی عرفانی قوشه سو کلاله
آخوند عراز قلیچ آرش / مدیر و مدرس مدرسه علوم دینی حنفیه حاجیلر قلعه
آخوند عبدالله ایری / مدرس مدرسه علوم دینی سراج الرسول آق قلا
آخوند طویقلی گل چشمه / مدرس مدرسه علوم دینی علویه چای بوئی و مکتب الزهرا قورچای
آخوند محمد امین صفری / مدیر و مدرس مدرسه علوم دینی ضیائیه قپان
آخوند کریم محمد کر / مدرس و رابط اجرایی برتر مدرسه علوم دینی عظیمی قارقی سیمین شهر
آخوند ستار بردی نوری زاده / مدرس مدرسه علوم دینی امام علی زاو
آخوند نورنیاز نبوی زاده / امام جمعه گمیشان
آخوند اله وردی کر / مدرس و رابط اجرایی برتر مدرسه علوم دینی جامعه اعظمیه بندرترکمن
آخوند قربان محمد احمدی نیا / مدیر مدرسه علوم دینی نور العدل بندر ترکمن،
تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

بهرام دردی گری معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی گلستان در ادامه گفت: در بخش تجلیل از برگزیدگان مسابقات علمی طلاب نیز از نفرات ذیل تجلیل به عمل آمد:
امین اله ایمری رتبه اول در رشته اصول فقه از مدرسه علوم دینی نور بناور
دانیال پقه رتبه دوم در رشته اصول فقه از مدرسه علوم دینی احمدیه چن سبلی
عبدالکریم قوجقی رتبه اول در رشته فقه از مدرسه علوم دینی نور بناور
ایمان ایگدری رتبه دوم در رشته فقه از مدرسه علوم دینی نور بناور
حدیثه طعنه رتبه اول در رشته تاریخ اسلام از مدرسه علوم دینی خدیجه الکبری بناور
آسیه قرئی رتبه دوم در رشته تاریخ اسلام از مدرسه علوم دینی خدیجه الکبری بناور
رقیه اسماعیل زاده رتبه سوم در رشته تاریخ اسلام از مدرسه علوم دینی ام الابرار آق قلا
ملیحه گل چشمه رتبه چهارم در رشته تاریخ اسلام از مدرسه علوم دینی مکتب الزهرا قورچای
صفورا جاوه رتبه پنجم در رشته تاریخ اسلام از مدرسه علوم دینی ام الابرار آق قلا
انیسه حنفی رتبه اول در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی خدیجه الکبری بناور
مرتضی کتوک رتبه دوم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی نور بناور
فرامرز پقه رتبه سوم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی احمدیه چن سبلی
امیر ایگدری رتبه چهارم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی نور بناور
اسحاق ایرانپور رتبه پنجم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی عظیمی قارقی
جبرائیل زاهدی رتبه ششم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی جامعه اعظمیه بندرترکمن
زینب کوسلی رتبه هفتم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی خدیجه الکبری بناور
یونس کتوکی رتبه هشتم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی اسلامیه میرزاعلی
سراج الدین پنق رتبه نهم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی نور بناور
آرزو کوسلی رتبه دهم در رشته ادبیات عرب از مدرسه علوم دینی خدیجه الکبری بناور

فهرست