امام جمعه آق قلا:
مجاهدت مومنانه و هوشمندانه سربازان گمنام در تامین امنیت ستودنی است
آخوند میرزاعلی گفت: مجاهدت مومنانه و هوشمندانه سربازان گمنام درتامین امنیت ستودنی است زیرا این عزیزان یار و یاور نظام جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عبدالحی میرزاعلی، اظهار کرد: از تمام بزرگوارانی که در جهت برقراری امنیت و آرامش و همچنین رفع مشکلات مردم تلاش می کنند، تشکر می کنم.
وی با بیان اینکه، سربازان گمنام حقیقتاً یار و یاور نظام بوده و در جهت رفع مشکلات مردم و ایجاد امنیت تلاش می کنند. تصریح کرد: مجاهدت مومنانه و هوشمندانه سربازان گمنام در تامین امنیت ستودنی است.
مدیر کل کتابخانه های استان گلستان با اشاره به اینکه، سربازان گمنام توطئه های زیادی را بدون اینکه ما در جریان آنها قرار بگیریم، خنثی کرده و امنیت، رفاه و آسایش مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منطقه را تأمین می کنند، گفت: دلاورانی که مسلما با به خطر انداختن جان خود امنیت را به ارمغان آورده اند، امروز آرامش کشور مدیون تلاشهای مدبرانه و هوشیارانه این عزیزان است و از طرفی لازمه تحقق شعار “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” حضور هوشمندانه و مقتدرانه آنها در تامین امنیت در ابعاد مختلف است.

فهرست