شناسه خبر: 2103

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=2103

آخوند امانی زاده:
قطع زنجیره شیوع کرونا نیازمند عزم همگانی است
امام جمعه اهل سنت روستای کرند بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس گفت: قطع زنجیره شیوع کرونا نیازمند عزم همگانی است و لازم و ضروری است که عموم مردم از تجمع و برگزاری مراسم های عید سعید قربان پرهیز کنند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به نقل از قابوسنامه، آخوند امانی زاده در جمع کارگروه فرهنگی و سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا در پیامی با تاکید بر اینکه فقط با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی می توان زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کرد، اظهار نمود: گزارش ‌های مسئولان بهداشت حاکی از آن است که متاسفانه دوباره ابتلای به کرونا در کشور و استان اوج گرفته و همه ما موظف به حفظ سلامت خود و عموم افراد جامعه هستیم بنابراین لازم است، دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونای شهرستان را به طور کامل رعایت کنیم.
وی با بیان اینکه در این ایام تنها با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری هوشمند است که می‌توان زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کرد گفت: مردم از فضای مجازی برای دید بازدیدها استفاده کنند تا زنجیره انتقال این بیماری قطع شود.
وی همچنین از تلاش شبانه روزی بسیجیان و آحاد مردم در ضد عفونی کردن معابر و خیابان‌ها، تولید ماسک و سایر اقلام بهداشتی، تشکر و قدردانی کرد.

فهرست