امام جمعه اهل سنت بخش اسالم:
قدردان مجاهدت های بی وقفه سربازان گمنام و نیروهای امنیتی کشور هستیم
حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع فاروق اعظم بخش اسالم گفت: قدردان مجاهدت های بی وقفه سربازان گمنام و نیروهای امنیتی کشور هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع فاروق اعظم بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و ضمن تبریک سال جدید و با اشاره به اینکه در اولین جمعه سال برای همه عزیزان و نمازگزاران سلامت جسمانی و سلامت ایمانی را از درگاه خداوند متعال خواستاریم، اظهار داشت: باید شاکر و سپاس گزار خداوند باشیم که تن سالم را به ما عطا فرموده تا بتوانیم ایمان خود را محکم تر کنیم و یک سال دیگر از عمر گرانبهای ما گذشت و باید اعمال خود را بررسی نماییم که چه کردم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید از اعضای بدن خود در راه  سعادت و خیر بهره بگیریم، افزود: زبان یکی از اعضای مهم بدن انسان است که انسان بسیاری از گناهان از جمله دروغ، غیبت، سخن چینی، تهمت و قضاوت کردن و بردن آبروی دیگران را از طریق زبان مرتکب می شود و این عضو می تواند انسان را به شقاوت و بدبختی برساند، اما اگر از آن به نحو احسن استفاده کنیم، می تواند ما را به سمت سعادت در دنیا و آخرت هدایت نماید.

امام جمعه اهل سنت بخش اسالم با بیان اینکه در ماه پر فضیلت شعبان قرار داریم، افزود: ان شا الله از فضایل این ماه بهره مند شویم و خود را برای ماه مبارک رمضان آماده نماییم تا مورد رحمت و مغفرت الهی قرار گیریم.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه در هفته آینده نمیه شعبان را در پیش داریم که تقویم ایران اسلامی با عنوان روز سربازان گمنام نامگذاری شده است، خاطر نشان کرد: قدردان مجاهدت های بی وقفه سربازان گمنام و نیروهای امنیتی کشور هستیم که امنیت و آرامش را برای ملت ایران به امغان آورده اند.

حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی در پایان برای سلامتی و توفیق مقام معظم رهبری و همه مسئولان دلسوز کشور آرزوی سلامتی و تندرستی نمود و برای شفای بیماران دعا کرد.

فهرست