شناسه خبر: 11291

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=11291

دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار می‌کند:
فراخوان انتخاب پژوهش برتر در حوزه علوم اسلامی
معاونت آموزش و پژوهش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت فراخوان انتخاب پژوهش برتر در حوزه علوم اسلامی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت معاونت آموزش و پژوهش این دبیرخانه فراخوانی با عنوان «انتخاب پژوهش» منتشر کرد.

بر اساس این گزارش معاونت آموزش و پژوهش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش در آذر ماه سال جاری بهترین پژوهش در حوزه علوم اسلامی را معرفی نماید.

از اهداف این فراخوان می توان به ترویج و تشویق به پژوهش در علوم اسلامی و تجلیل از مقام علمی پژوهشگران اشاره کرد.

به گفته مسئولین معاونت آموزش و پژوهش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت انتخاب پژوهش برتر در سه بخش کتاب، پایان­‌نامه و مقاله خواهد بود.

شرایط ارسال آثار در این فراخوان به شرح زیر آمده است:

۱٫ پژوهش ها در حوزه علوم اسلامی باشد.

۲٫ در قالب کتاب یا پایان­نامه یا مقاله منتشر شده در مجلات معتبر باشد.

۳٫ آثار مربوط به سال‌های ۱۳۹۸ الی ۱۴۰۰ باشد.

نویسنده می­‌بایست یک نسخه از اثر خود را به همراه رزومه علمی به آدرس تهران، خیابان جمهوری اسلامی، بعد از خیابان ولیعصر (عج)، خیابان رازی، پلاک ۱۵، دبیرخانه شورای برنامه­ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، مدیریت پژوهش، ارسال نماید.

گفته می‌شود به افرادی که از نظر هیئت داوران بیشترین امتیاز را کسب نمایند با اعطای جوایز نفیس و لوح تقدیر در هفته پژوهش تجلیل خواهشد شد؛ همچنین به پژوهش هائی که در راستای تقریب و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باشند جائزه ویژه تعلق می­‌گیرد.

مهلت ارسال آثار: تا ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰

کد پستی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت: ۱۱۳۴۸۳۴۱۵۹ تلفن: ۰۲۱۶۳۴۹۷۲۴۰

گفتنی است به منظور گسترش فرهنگ پژوهش روز ۲۵ آذر هر سال از سوس شورای فرهنگ عمومی کشور به نام روز پژوهش نام گذاری شده است؛ همچنین وزرات علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۷۹ چهارمین هفته آذرماه را به نام هفته پژوهش نام گذاری کرده است.

فهرست