امام جمعه گلیداغ:
عید قربان یاد آور اطاعت و بندگی ابراهیم خلیل الله می باشد / در انجام مراسمات دینی و دید و بازدیدها به توصیه های بهداشتی عمل کنیم
آخوند علیزاده گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا، در صورت انجام مراسمات دینی و دید و بازدیدها به توصیه های بهداشتی عمل کنیم.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، آخوند عباس علیزاده ضمن تبریک عید سعید قربان به خبرنگار ما گفت: خداوند به همه ما توفیق بدهد که بتوانیم از برکات، فیوضات و فضائل عید قربان بزرگ بهره مند شویم.
وی با بیان اینکه، عید قربان یادآور اطاعت و بندگی حضرت ابراهیم خلیل الله (ع) می باشد، گفت: آن حضرت برای اطاعت امر خدواند متعال از فرزند خود گذشت و ما مسلمانان نیز باید با تاسی از انبیاء مطیع اوامر الهی باشیم که سعادت دنیا و آخرت در گرو اطاعت خداوند متعال است.
امام جمعه گلیداغ تصریح کرد: مشکلات و آفات امروز امت اسلامی به خاطر دوری از امر الهی و دین است.
آخوند علیزاده با بیان اینکه، خداوند متعال به خاطر برکات عید سعید قربان، آفات و مشکلات خصوصا آفت ویروس منحوس کرونا را از ما دور کند، گفت: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا را شاهد هستیم لازم است در انجام مراسمات دینی و دید و بازدیدهای عید، به توصیه های بهداشتی عمل کنیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت نماییم.

فهرست