شناسه خبر: 5626

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=5626

سرپرست شعبه گنبد مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور:
شناخت مکتب شهید سلیمانی باید در جامعه نهادینه شود
شابدین گفت: ولایت مداری یکی از اصول اخلاقی حاج قاسم بود.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، علیرضا شابدین به مناسبت سالگرد شهادت شهید سلیمانی ضمن تبریک و تسلیت شهاد سردار دلها گفت: شناخت مکتب سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مهم ترین راه و روشی است که امروز باید در جامعه نهادینه و در بین مردم شناخته شود.
وی با بیان اینکه، مسلما مکتب شهید سلیمانی بی هویت نیست، بلکه مرزبندی شده است و خط قرمز دارد، افزود: باید مرز خودی و غیرخودی آن باید مشخص شود و چنانچه این خطوط معلوم نشود ممکن است، در آینده کج‌اندیشان منحرف آن را از مسیر اصلی خود خارج نمایند.
سرپرست شعبه گنبد مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور تصریح کرد: این مکتب،‌ مکتب “مقاومت” و مکتب “ما می‌توانیم” است و نه مکتب تسلیم و مکتب ما نمی‌توانیم پس بنابراین ضروری است که از آن مراقبت و محافظت شود.
علیرضا شابدین با اشاره به اینکه، ولایت مداری مهم ترین اصول اخلاقی سردار دلها بود، گفت: به همین خاطر شهید حاج قاسم سلیمانی سال های طولانی برای مبارزه با تروریست بین المللی سپری کرد و در آخر وقتی با شکل گیری گروهک تروریستی داعش و اشغال بخش مهمی از خاک کشور عراق و سوریه توسط ایادی استکبار جهانی، این سردار سلیمانی بود که با تمام قدرت در مقابل آن ها ایستاد و بعد از وارد کردن ضربات متعدد بر پیکره این جریان شوم بالاخره به نابودی آن ها منجر شد.

 

فهرست