پیام مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به مناسبت هفته سربازان گمنام
سربازان گمنام امام زمان فداکارانه بسیاری از توطئه‌ها را خنثی کرده و همواره آرامش وامنیت رابرای مردم به ارمغان آورده اند

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) بیانیه ای صادر نمود.
بسمه تعالی
امنیت واقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان وفداکاری ایثارگران وتلاش قابل تحسین ودرایت وتدبیر هوشمندانه وقابل تقدیر مجموعه گمنام وبا اخلاصی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام آرامش وامنیت را به مردم همیشه در صحنه هدیه می نمایند.
در زمانه‌ای که دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران و مزدوران آنان با انواع دسیسه ها، مقابله با پیشرفت روزافزون کشور و گسترش نفوذ آن را، در راس تکاپوی خصمانه خود قرار داده اند، ایران اسلامی با عزمی استوار، امید به آینده و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و پشتوانه ملت شریف ایران، گام دوم انقلاب را بلندتر برخواهد داشت.
نامگذاری روز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.
بی شک حصول اهداف و برکات گام نخست انقلاب و در راس آن تامین امنیت کشور، بدون همت و وحدت آحاد مردم شیعه و سنی میسر نبود.
در این میان نقش و جایگاه سربازان گمنام امام زمان (عج)، این چشمان بینا و بیدار نظام با همدلی و همراهی سایر دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی، نقشی درخشان و ماندنی است.
امنیتی که به همت و رشادت‌های خالصانه و بی ادعای سربازان گمنام امام زمان (عج) در سراسر کشور و به ویژه شمال کشور و استان گلستان حاصل شده  است را همگان باید قدردان بوده و در حفظ و تقویت بیش از پیش آن کوشا باشند.

فهرست