امام جمعه نگین شهر :
روز قدس روز نمایش همبستگی جهان اسلام برای آزادی قبله اول مسلمین است
آخوند خوجملی گفت: روز قدس یادگار ارزنده امام راحل و روز نمایش همبستگی جهان اسلام برای آزادی قبله اول مسلمین است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند خوجملی به مناسبت روز قدس، یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران گفت: روز قدس یادگار ارزنده امام راحل و روز همدردی با مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین است.
وی با بیان اینکه، روز قدس روز نمایش همبستگی جهان اسلام برای آزادی قبله اول مسلمین است، افزود: همچنین روز قدس روز خروش امت اسلام علیه رژیم اشغالگر و ستم پیشه صهیونیست است.
امام جمعه نگین شهر با اشاره به اینکه، در روز قدس همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان اعلام انزجار خود را از دشمنان و استکبار جهانی اعلام می کنند، گفت: امیدواریم که خداوند متعال به برکت ماه مبارک رمضان هرچه زودتر مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف را از دست صهیونیست های غاصب آزاد نماید.
آخوند خوجملی تصریح کرد: روز جهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی است، چرا که تنها فرهنگ و ارزش های اسلامی، توان مبارزه با ظلم و استکبار و استعمار را دارد.
وی همچنین با بیان اینکه روز قدس روز به نمایش گذاردن برابری و برادری مسلمانان جهان است، خاطر نشان کرد: مسلمانان جهان تا آزادی کامل قدس شریف دست از حمایت از ملت مظلوم فلسطین نخواهند کشید.

 

 

فهرست