مدیر مدرسه علوم دینی چنارلی:
روز قدس روز اسلام است / مبارزه با استکبار جهانی در روز قدس تجلی می یابد
آخوند گوگلان گفت: روز قدس روز اسلام است و به همین مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با هدف زنده نگاه داشتن آرمان فلسطین مظلوم، به عنوان روز قدس نامگذاری شده است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند صلاح الدین گوگلان در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اهمیت روز قدس اظهار داشت: اهمیت این روز برای مردم جمهوری اسلامی ایران هم به لحاظ دینی و مذهبی و هم‌ به لحاظ مسائل منطقه‌ای بر کسی پوشیده نیست و قدس قبله اول و سرزمین مقدس مسلمانان است.
وی با تاکید بر اینکه عدم برگزاری راهپیمایی به منزله سکوت در مقابل دشمن غاصب نیست اضافه کرد: نباید وجود مسائلی از قبیل کرونا سبب کمرنگ شدن اهمیت روز قدس شود و باید از ظرفیت فضای مجازی به منظور زنده نگه‌داشتن این روز بهره‌مند شد.
مدیر مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی شهرستان مراوه تپه با بیان اینکه، آرمان آزادی فلسطین مظلوم، آرزوی مسلمانان و آزادی خواهان جهان است، افزود: ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و ستم استکبار جهانی تا باز پس‌گیری قدس شریف از چنگال اشغال‌گران تداوم خواهد یافت.
آخوند گوگلان تصریح کرد: این روز و گرامیداشت آن می تواند عزت اسلامی، وحدت امت اسلامی و حمایت از حقوق و آرمان فلسطینیان مظلوم را زنده نگه دارد و آن را به جهانیان منعکس نماید.
وی در بخشی از سخنان خود، حمله به اعتقاد مردم و جوانان از طریق فضای مجازی را نقشه دشمن بیان کرد و گفت: تضعیف باورها از اهداف اصلی دشمنان به شمار می‌رود و در چنین شرایطی وظیفه والدین در استحکام بخشی به ایمان و تفکر دینی جوانان بسیار مهم و خطیر است.

فهرست