فرماندار شهرستان آق قلا بمناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت:
روز دختر، گواه روشن از بالندگی جامعه دین محور اسلامی است
فرماندار شهرستان آق قلا گفت: روز دختر،گواه روشن از بالندگی جامعه دین محور اسلامی است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به نقل از روابط عمومی فرمانداری آق قلا، امیر شیر توماج ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت معصومه(س)، روز ملی دختران و آغاز دهه کرامت، اظهار کرد: ولادت حضرت معصومه (س) یادآور تحول آفرینی و عزم و قاطعیت بانوان والامقام جهان اسلام در حمایت از جایگاه دین و ایفای نقشی ماندگار در صیانت از آرمانها و ارزشهای دینی است.
وی افزود: این ایام فرخنده که شمیم رضوی فضای معنوی جامعه را معطر می کند فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و الگو گرفتن از منش این بزرگواران است.
فرماندار شهرستان آق قلا افزود: دختران امروز که مادران فردای ایران اسلامی هستند، نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند و برخورداری از امنیت اجتماعی و خانوادگی که آنان را به جایگاه منزلت زن مسلمان و مقام والای مادری نزدیک نماید، از نیازهای دختران می باشد.
توماج تاکید کرد: جامعه امروز ما بیش از هر زمانی نیازمند بازشناسی و معرفی توانمندی‌های بانوان و دختران و مشارکت‌ دادن آنان در تحولات و مناسبات اجتماعی است تا به سوی جامعه‌ای توسعه‌‌یافته، متوازن و برخوردار از برابری‌های بیشتر فرهنگی، اجتماعی پیش برویم.
وی در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: دخترانی که نقشی سرنوشت ساز در حال و آینده جامعه دارند، مادران فردایند و تربیت صحیح آنها تضمین موفقیت جامعه آینده است. به یقین در یک جامعه هرچه دختران جدی‌تر، پرتلاش‌تر و با اخلاق‌تر باشند، جامعه با سرعت بیشتری به سمت شکوفایی، کمال و سعادت حرکت می‌کند.

فهرست