امام جمعه مراوه تپه :
رحمانیت خداوند در ماه رمضان افزون تر خواهد بود / کمک به نیازمندان در ماه رمضان حرکتی خداپسندانه است
آخوند غراوی گفت: کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا در ماه رمضان حرکتی خداپسندانه و عمل به آموزه‌های دینی است.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان گلستان، آخوند یوسف غراوی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: با فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان باید کمک رسانی به نیازمندان را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهیم.
وی بابیان اینکه در ماه رمضان درهای رحمت خداوند بر روی بندگان گشوده خواهد بود افزود: رحمت و رحمانیت خداوند در ماه رمضان افزون تر خواهد بود و قرائت قرآن کریم در ماه رمضان ثواب و برکات زیادی دارد.
امام جمعه مراوه تپه تصریح کرد: اگر مردم زندگی جاری خود را بر اساس اصول و روش قرآنی تنظیم کنند، آینده مطلوب و موفق و مورد رضای پروردگار را به دنبال خواهد داشت و دستورات دین هم براین بوده است.
آخوند یوسف غراوی در ادامه سخنان خود ضمن تاکید به همدلی و یاری رساندن به نیازمندان در این ماه مبارک، گفت: هر قدم و تلاشی که توسط هر فرد خیری برای رفع مشکلات و گرفتاری ها در همه زمینه ها برداشته شود کمک مومنانه به حساب می آید.
وی همچنین افزود: رمضان ماه مهمانی خدا برای بندگانش است، پس می باید با ظاهر پاک و قلب عاری از معصیت و دور از آلودگی از آن استقبال کنیم و از فیوضات آن بهره مند شویم.

فهرست