دیدار و تجلیل مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با خانواده شهید سرتیپ قلی نیا
همزمان با هفته وحدت حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه گیلان به همراه چند تن از علمای برجسته منطقه با حضور در دهستان خرجگیل بخش اسالم از خانواده شهید اهل سنت سرتیپ قلی نیا تجلیل به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان: همزمان با هفته وحدت حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه گیلان به همراه چند تن از علمای برجسته منطقه با حضور در دهستان خرجگیل بخش اسالم از خانواده شهید اهل سنت سرتیپ قلی نیا تجلیل به عمل آورد.

شهید سرتیپ قلی نیا در سال ۱۳۴۵ در خرجگیل اسالم دیده به جهان گشود و به عنوان فرزند دوم خانواده از دوران کودکی و نوجوانی همراه با پدر به دامداری مشغول بود.

این شهید والا مقام در دوران دفاع مقدس به خدمت سربازی در ارتش جمهوری اسلامی اعزام شد و در بیست و سوم در تیر ماه سال ۶۴ و در نوزده سالگی در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

حجت الاسلام حسین پور در این دیدار ضمن تبریک هفته وحدت، با بیان اینکه بسیار جای خوشحالی و افتخار است که امروز به همراه جمع علما که پرچم داران وحدت در منطقه هستند با خانواده شهید سرتیپ قلی نیا دیدار می کنیم، گفت: شهیدان افتخارات نظام مقدس اسلامی هستند و امنیت امروز کشور از برکت خون همین شهدا به دست آمده است.

در این دیدار حجت الاسلام حسین خانی پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش، حجت الاسلام عزت شیخ مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش، حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم و حجت الاسلام شهاب مصلحی امام جمعه مسجد دارالشفا اسالم مدیر شعبه گیلان را همراهی می کردند.

فهرست