دیدار و تجلیل مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با خانواده شهید فرمان پوریعقوب
همزمان با هفته وحدت حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه گیلان به همراه چند تن از علمای برجسته منطقه با حضور در روستای شیخ محله خرجگیل بخش اسالم از خانواده شهید اهل سنت فرمان پور یعقوب تجلیل به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان: همزمان با هفته وحدت حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه گیلان به همراه چند تن از علمای برجسته منطقه با حضور در روستای شیخ محله خرجگیل بخش اسالم از خانواده شهید اهل سنت فرمان پور یعقوب تجلیل به عمل آورد.

شهید فرمان پوریعقوب در سوم مهر ماه سال ۱۳۴۴ در خرجگیل اسالم دیده به جهان گشود، این شهید والا مقام در دوران دفاع مقدس به خدمت سربازی در ارتش جمهوری اسلامی اعزام شد و در بیست و سوم بهمن ماه سال ۶۴ و در بیست سالگی در سومار به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

حجت الاسلام حسین پور در این دیدار ضمن تبریک هفته وحدت، با بیان اینکه بسیار مفتخریم که امروز به همراه جمع علما که پرچم داران وحدت در منطقه هستند، با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و عرض ادب و ارادت داریم، گفت: جایگاه رفیع شهدا نیازی به برگزاری اینگونه نشست ها ندارد، لیکن وظیفه همه مسئولان است که از خانواده آن عزیزان که جان خود را در راه دفاع از خاک میهن و ارزش های نظام و انقلاب فدا کرده اند و امروز امنیت و آرامش را برای مردم جامعه به ارمغان آورده اند.

در این دیدار حجت الاسلام حسین خانی پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش، حجت الاسلام عزت شیخ مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش، حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم و حجت الاسلام شهاب مصلحی امام جمعه مسجد دارالشفا اسالم مدیر شعبه گیلان را همراهی می کردند.

فهرست