شناسه خبر: 6115

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=6115

دیدار جداگانه مدیر شعبه گیلان با مسئولین فرهنگی شهرستان تالش
مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با حضور در شهرستان تالش، در دیدار های جداگانه با امام جمعه، رئیس اداره تبلیغات و رئیس اداره اوقاف این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با حضور در شهرستان تالش، در دیدار های جداگانه با امام جمعه، رئیس اداره تبلیغات و رئیس اداره اوقاف این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

حجت الاسلام حسین پور در این دیدار ها ضمن مطرح نمودن مشکلات جامعه مخاطب و ارایه راهکارهای فرهنگی، بر تحکیم وحدت و انسجام در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: همفکری و برگزاری جلسات و نشست ها بین نهادهای فرهنگی به شرط اجرای مصوبات، می تواند در برطرف کردن مشکلات فرهنگی جامعه بسیار موثر باشد.

وی هدف دشمن را ایجاد شکاف در بین اقشار، قومیت ها و مذاهب مختلف عنوان و خاطر نشان کرد: اگر جامعه از نظر فرهنگی غنی باشد، از نفوذ دشمن پیشگیری خواهد شد و وحدت در جامعه حاکم خواهد بود، از این رو لازم است نهاد های فرهنگی قدم های محکمی با هماهنگی یکدیگر در جامعه بردارند و این امر بسیار حائز اهمیت است.

دیدار مدیر شعبه گیلان با حجت الاسلام نورزاد، امام جمعه شهرستان تالش

 دیدار مدیر شعبه گیلان با حجت الاسلام یوسفی، رئیس اداره تبلیغات شهرستان تالش

دیدار مدیر شعبه گیلان با اذن اله رحیمی، رئیس اداره اوقاف شهرستان تالش

فهرست