شناسه خبر: 10444

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=10444

یادگار عملیات آزادسازی خرمشهر:
دوران دفاع مقدس نمایش اوج انسانیت و معنویت بود
عطا بردی خانی گفت: دوران دفاع مقدس نمایش اوج انسانیت، معنویت، ایثار و مردانگی بود.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، عطا بردی خانی رزمنده و یادگار عملیات آزاد سازی خرمشهر در گفتگو با خبرنگار ما به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: بنده در دفاع از میهن اسلامی قطره ای در مقابل دریا بودم و دوران دفاع مقدس باعث همدلی و همبستگی تمام اقوام ایران در مقابل دشمنان مشترک بود و امیدوارم که خداوند این خدمت ناچیز ما مورد قبول درگاه خود قرار دهد.
وی با بیان اینکه، دوران دفاع مقدس نمایش اوج انسانیت، معنویت، ایثار و مردانگی بود، افزود:‌ رزمندگان کشورمان در هشت سال دفاع مقدس با شجاعت، رشادت و ایثار، پای حراست از سرزمین و آرمان‌های نظام اسلامی ایستادند و این سرمایه‌ای غنی برای کشور است که نسل‌های جدید باید از آن اطلاع کافی پیدا کنند.
این رزمنده اهل سنت افزود: هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و جانفشانی‌های رزمندگان است که در دفاع از استقلال، آزادی و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پیروی از فرمایشات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در برابر تجاوز دشمن ایستادگی کردند و شهیدان و ایثار گران والامقام و گرانقدری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران نمودند.
عطا بردی خانی اظهار کرد: دفاع مقدس مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و نمایشگاهی بی نظیر از تابلوهای مفهومی، ارزش های انسانی و الهی بود.
وی درخصوص حضورش در دوران دفاع مقدس گفت:‌ بنده پس از گذراندن دوره آموزشی موشک سهند در دانشکده پدافند هوایی اصفهان در هفت تپه بودیم که نیروهای مستقر در آنجا در تدارک حمله فتح المبین بودند که به لطف خداوند این عملیات یکی از بزرگترین عملیات دوران دفاع مقدس بود بعد از آن نیز عملیات آزادسازی خرمشهر انجام گرفت که آن عملیات نیز باعث آزادسازی خرمشهر و مقدار زیادی از خاک میهن اسلامی گردید.
خانی در پایان گفت: بهترین دوران زندگیم دوران خدمت به میهنم بود که به آن افتخار می کنم.

فهرست