شناسه خبر: 10416

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=10416

امام جمعه روستای قوشه سو مراوه تپه:
دفاع مقدس الگوی وحدت است
آخوند پایگذار گفت: یکی از زیبایی‌های دوران مقدس اتحاد همه اقوام و مذاهب در مقابل دشمن واحد و دفاع از دین و سرزمین در دوران جنگ تحمیلی است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، آخوند خداقلی پایگذار به مناسبت هفته دفاع مقدس به خبرنگار ما گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دلاورمردی ها و رشادت های سلحشورانی است که بی ادعا در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافتند و برگ های زرینی بر کتاب قطور و پرافتخار ایران اسلامی افزودند.
وی افزود: امروزه بر همگان روشن است که عزت، پیشرفت، اقتدار و صلابت کشور بیش از هر چیز مرهون فداکاری شهدا، ایثارگران و جانبازانی است که در روزهای سخت و سرنوشت ساز با سپر ساختن سینه‌های خود و ایستادن در مقابل خطرات، از سرزمین و میهن خود دفاع کردند.
امام جمعه روستای قوشه سو مراوه تپه اظهار کرد:‌ هفته دفاع مقدس یادآور رشادت، ایثار و شجاعت رزمندگان اسلام در برابر جبهه کفر و نفاق است و پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها و همچنین ارج نهادن به جان فشانی‌های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.
آخوند پایگذار با اشاره به اینکه، هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بیان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان و شهدا است، بیان کرد: فرهنگ و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس و یاد و نام شهدا باید در جامعه زنده مانده و در نسل جوان نهادینه شود.

فهرست