شناسه خبر: 11599

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=11599

پیام‌ مرکز اسلامی گلستان به مناسبت هفته بسیج؛
خدمات ارزنده بسیج بر هیچ کسی پوشیده نیست
مرکز اسلامی گلستان در پیامی گفت: خدمات ارزنده بسیج بر هیچ کسی پوشیده نیست و این نهاد مقدس با ترویج و تبیین ارزش های انقلاب همواره پشتیبان نظام بوده است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، در پیام مرکز اسلامی گلستان به مناسبت هفته بسیج آمده است:
گسترش معنویت فردی و اجتماعی، ریل‌گذاری برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ترویج ارزش‌های دینی، خدمتگزاری بی‌منت به مردم در شرایط سخت و حوادث همچنین ایستادگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن از کارکرد‌های بسیج در طول عمر با برکتش است.
بی شک امروز ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرز‌های میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه‌های دشمنان از یاد نخواهند برد.
این‌ پیام می افزاید:
هدف از بزرگداشت بسیج تاکید بر تبیین ظرفیت ها، دستاوردها و خدمات ۴۰ ساله بسیج مستضعفین است و از نخستین روز تاسیس خود تا به امروز خدمات بسیار زیادی انجام داده است و به عبارت دیگر هر جا کشور با مشکل و یا چالشی مواجه شده، بسیجیان سلحشور خودجوش در خط مقدم مقابله با آن مشکل ایستاده‌اند، به طور مثال در سیل گلستان مشاهده کردیم که بسیجیان به مناطق سیل زده جهت خدمت‌رسانی به مردم ترکمن صحرا حضور یافتند.
در خاتمه این‌ پیام آمده است:
بسیج مدرسه عشق است و هرکسی که وارد بسیج می‌شود باید با عشق به انقلاب اسلامی و اسلام خدمت کند زیرا بسیج نماد غیرت، تعصب و پاسدار ارزشهای والای انسانی است که به دست یکی از برگزیدگان زمان، حامی مستضعفان، امیدبخش جهان اسلام و منادی اسلام ناب محمدی حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذاشته شد.

فهرست