شناسه خبر: 1568

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=1568

فرماندار گمیشان:
حضور وسیع بانوان در عرصه‌های مختلف امری تاثیرگذار است
احمد دستمرد گفت: حضور وسیع بانوان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به‌عنوان نیروهای فعال امری تاثیرگذار و بسیار مطلوب است و کمیسیون فرهنگی و امور بانوان به این موضوع توجه ویژه‌ای دارد.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به نقل از روابط عمومی فرمانداری گمیشان، دومین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان با حضور ائمه جمعه و جماعات و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار گمیشان با بیان اینکه حضور مثبت و فعال زنان به عنوان قشری اثرگذار، لازمه حرکت در مسیر پیشرفت به شمار می رود اظهار کرد: مشارکت زنان یکی از مولفه‌های توسعه پایدار جامعه بوده و فراهم کردن محیط های مناسب اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی موجب می شود تا بانوان راغب شوند در توسعه پایدار جامعه مشارکت کرده و آن را حفظ کنند.
احمد دستمرد گفت: جلسات فرهنگی اجتماعی سلامت و خانواده یک مقوله ای است که اثرات آن تدریجی دیده می شود و تصمیمات و برنامه ریزی های زمان حال نتیجه اش در آینده نمایان خواهد شد و لازم است در این حوزه برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشیم.

فهرست