امام جمعه پیشکمر کلاله:
حضرت امام خمینی (ره) الگوی حسنه بود و دشمن از آن هراس داشت
آخوند آدینه گفت: حضرت امام خميني (ره) به معناي حقيقي، الگوي حسنه بود و دشمن از چنين الگويي هراس داشت.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند محمد امین آدینه ضمن تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد به خبرنگار ما گفت: در بیان و کلام امام راحل هیچگاه وابستگی به شرق و غرب دیده نمی شد و همواره جهان اسلام مورد توجه بود و وحدت و انسجام امت اسلامی مورد تاکید حضرت امام خمینی (ره) بوده است.
وی اظهار داشت: امام راحل سرناسازگاری با ظلم، استعمار و استثمار داشت و تمام بدخواهان نظام اسلامی نیز به واسطه همین ویژگی مهم، از تمام ابزار برای ضربه زدن به انقلاب استفاده کردند که در سایه درایت مدبرانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود ناکام ماندند.
امام جمعه پیشکمر کلاله با بیان اینکه خدمتگزاران امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی وامدار شخصیت والا و نگاه آسمانی معمار کبیر انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: شخصیت ممتاز حضرت امام خمینی (ره) و نگرش سیاسی و اجتماعی ایشان در تاریخ معاصر بی‌نظیر است.
آخوند آدینه با بیان اینکه امام راحل با دستانی خالی و تنها تکیه بر خداوند متعال و تاسی از آموزه‌های دینی، انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند، تصریح کرد: امام راحل با ایجاد همدلی در بین مستضعفان جهان توانست ابهت استکبار جهانی را زیر سوال ببرد.

فهرست