حضرت آیت الله نورمفیدی در پیامی درگذشت حاج بایرام گلدی آخوند نبوی نژاد را تسلیت گفت
نماینده ولی فقیه در گلستان درگذشت امام جمعه اهل سنت گمیشان را تسلیت گفت.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، حاج رضا جعفری رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و حجت الاسلام دیلم سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به نیابت از طرف حضرت آیت الله نورمفیدی در آیین تشییع پیکر امام جمعه فقید اهل سنت گمیشان حضور یافته و ضمن دلجویی از بازماندگان و خانواده ایشان، پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در گلستان را ابلاغ کردند.

متن پیام تسلیت حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان بدین شرح می باشد:
بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
در گذشت عالم شایسته و مردمی حاج بایرام گلدی آخوند نبوی نژاد امام جمعه فقید اهل سنت شهرستان گمیشان موجب تاسف و تاثر گردید.
پدر بزرگوارشان مرحوم حاج عبدیجان آخوند نبوی نژاد نیز در علم و عمل وتربیت طلاب و تحکیم مبانی وحدت اسلامی نقش بسزایی داشتند و این عالم وارسته هم سالیان متمادی از عمر گرانمایه خود را بعد از فوت پدر در سنگر مقدس امامت جمعه در مسیر خدمت به اسلام و انقلاب و ترویج معارف دینی به ویژه اتحاد و همدلی امت اسلامی سپری کردند وهمواره پشتیبان انقلاب، نظام، رهبری و مورد علاقه واحترام مردم بودند.
اینجانب این ضایعه را به علماء و مردم قدرشناس گمیشان مخصوصا مردم خوب ترکمن صحرا تسلیت عرض نموده و از خدای منان علو درجات برای آن مرحوم وبرای خانواده، بازماندگان و علاقمندان محترم ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
سید کاظم نورمفیدی

فهرست