شناسه خبر: 12334

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=12334

امام جمعه قره تپه بندر ترکمن:
حاج قاسم محبوب دل های امت اسلامی شد
آخوند میرابی گفت: حاج قاسم سلیمانی دفاع از دین، ناموس، وطن و دفاع از مقدسات دینی را برای خودش واجب دانست و محبوب دل ها شد.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، آخوند عبدالجبار میرابی به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص محبوبت حاج قاسم گفت: چرا حاج قاسم محبوب دل ها شد؟ آیا حاج قاسم شیعه یا سنی بود؟ خدواند در قرآن مجید می فرماید “هر کسی در راه خدا قدم بردارد و بر علیه شیطان و مستکبرین مبارزه و قیام کند، خدا همه انسانها را با او دوست می گرداند” و حاج قاسم نیز با این کار خود محبوب دل ها شد.
وی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی دفاع از دین، دفاع از ناموس، دفاع از وطن و دفاع از مقدسات دینی را برای خودش واجب دانست و خداوند نیز همه را در دل حاج قاسم و حاج قاسم را دل همه امت اسلامی جای داد.
امام جمعه قره تپه بندر ترکمن با بیان اینکه، جوانان و کسانی که به دین و دینداری علاقمند هستند می توانند حاج قاسم را الگو قرار دهند، افزود: جوانان با الگو قرار دادن حاج قاسم سلیمانی می توانند ضمن مبارز بودن، از مظلوم حمایت و طرفداری کنند تا به این وسیله از مظلومان دین مبین اسلام دفاع کرده برای ذخیره آخرت خود تلاش کنند.
آخوند میرابی خاطرنشان کرد: اگر اکنون حاج قاسم در جلوی ما ظاهر شود و با وی روبرو شویم، تنها چیزی که می خواهیم این است که از وی تشکر کنیم و بگوییم شما ایستادگی، مقاومت و مبارزه با ظلم ستیزی را در دل ها زنده کردی و همه ما حاج قاسم خواهیم بود و انشاالله در این راه قدم خواهیم برداشت.

فهرست