بخشدار گلیداغ در نماز جمعه این شهر:
انتخابات ۱۴۰۰-(۴)- حضور حداکثری در انتخابات مشتی محکم بر دهان بدخواهان و استکبار جهانی است
قربانی گفت: حضور حداکثری در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری مشتی محکم بر دهان بدخواهان و استکبار جهانی است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، لقمان قربانی در نماز جمعه تاریخ ۲۴ اردیبشهت ۱۴۰۰ شهر گلیداغ ضمن تبریک عید فطر با تاکید به حضور پرشور در انتخابات، گفت: با لبیک به مقام معظم رهبری با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات مشتی محکم بر بدخواهان و استکبار جهانی خواهیم زد.
وی با بیان اینکه، مردم بخش گلیداغ قدردان زحمات و تلاش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: هیچ وقت خون پاک شهیدان را که برای به ثمر رسیدن این انقلاب دادند پایمال نخواهد شد و ما امروز امنیتی که در کشورمان شاهد هستیم، مدیون خون پاک شهداست.
بخشدار گلیداغ همچنین در بخشی از سخنان خود جنایت های اسرائیل غاصب به مردم فلسطین طی این چند روز اخیر را محکوم کرد.
قربانی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ۹ ماهه خود و مجموعه بخشداری گلیداغ در پروژه های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اشتغالزایی، از امام جمعه، فرماندار شهرستان، نماینده مجلس شورای اسلامی، نهاد پیشرفت و آبادانی و مدیران استانی و شهرستانی و همه مردم منطقه، روحانیون و خیرین، دهیاران و اعضای شورای اسلامی بابت مشارکت در پروژه های عمرانی و زنده کردن سنت حسنه تعاون تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه، اولویت نخست مسئولان شهرستان و بخش، حل مشکلات و دغدغه های مردم است، افزود: با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ توسط رهبر معظم انقلاب خدمت صادقانه به مردم اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به تاسی از پیام نوروزی مقام معظم رهبری، شعار سال را سرلوحه امور قرار داده و پیگیر حل مشکلات مردم و خدمت به آنان هستیم.

فهرست