کارشناس علوم دینی:
جبهه مقاومت مرهون مجاهدت های شهید سلیمانی و هم رزمانش است / ایستادگی و مقاومت رمز پیروزی امت اسلام
آخوند فرهمند گفت: امت اسلامی باید وحدت و تقریب خود را تقویت و حفظ نماید زیرا که ایستادگی و مقاومت رمز پیروزی امت اسلام است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عبدالجلیل فرهمند در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص آثار ترویج فرهنگ مقاومت و تقریب مذاهب بر دنیای اسلام گفت: امت اسلامی باید تلاش کند وحدت و تقریب خود را تقویت و حفظ نماید و توطئه دشمنان اسلام که در جهت ایجاد تفرقه و اختلاف است را به شکست برساند.
وی با اشاره به اینکه، امروز در بیشتر نقاط جهان بیداری اسلامی به وجود آمده است، افزود: بیداری اسلامی بهترین فرصت برای امت اسلامی و مایه مباهات است، اما غفلت از توطئه استکبار و دشمنان امت اسلامی می‌تواند زمینه مصادره و تصاحب این بیداری را دشمنان فراهم سازد، بنابراین رهبران دینی سراسر جهان باید مواظب بوده و حساب شده حرکت کنند.
مدرس مدرسه علوم دینی ضیائیه شهر فراغی در ادامه با اشاره به نقش بسیار اثرگذار شهید سلیمانی در تبیین گفتمان امام راحل و انقلاب اسلامی، گفت: امروز نقش اثرگذار جمهوری اسلامی در معادلات جهان و قدرت جبهه مقاومت در منطقه مرهون مجاهدت های سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم رزمانش است.
آخوند عبدالجلیل فرهمند اضافه کرد: شهید سلیمانی مدافع اسلام و سرزمین اسلامی بود و هم در زمان حیات و هم شهادت، باعث وحدت و اتحاد ملی در مقابل استکبار و صهیونیست است.
وی اظهارکرد: سردار قاسم سلیمانی از سوی برخی نظریه پردازان و مقام‌های سیاسی و نظامی جهان به عنوان مرد شماره یک مبارزه با تروریسم و داعش نام بردە می‌شود و همگان بر این واقعیت اذعان دارند که نتیجه پایداری و مقاومت در برابر دشمنان، امید و پیروزی امت اسلام است.

فهرست