امام جمعه اهل سنت تالش:
توجه به تولیدات داخلی می تواند اقتصاد ایران را به برترین اقتصاد منطقه تبدیل نماید
حجت الاسلام حسین خانی پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش ضمن تبریک سال نو ، نامگذاری سال جدید را با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری را نشان دهنده اهمیت ویژه ایشان به بخش اقتصاد و تولید در کشور خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ حجت الاسلام حسین خانی پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان ضمن تبریک سال نو ، نامگذاری سال جدید را با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری را نشان دهنده اهمیت ویژه ایشان به بخش اقتصاد و تولید در کشور خواند و تاکید کرد: طبق فرمایشات رهبری توجه به تولیدات داخلی می تواند اقتصاد ایران را به برترین اقتصاد منطقه تبدیل نماید.

وی با اشاره به اینکه نامگذاری سال جدید بسیار هدفمند بوده است، اضافه کرد: امروز با گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن به این نتیجه رسیده است که دیگر از طریق گزینه نظامی قادر به مقابله با ملت ایران نخواهد بود، از این رو استکبار جهانی موضع خود را از راه اندازی جنگ نظامی به فشار اقتصادی تغییر داده است، بنابراین می طلبد که مسئولین امر در زمینه اقتصادی و افزایش تولید و معیشت مردم همت کنند.

امام جمعه اهل سنت تالش هدف دشمن را فروپاشی اقتصادی کشور خواند و خاطر نشان کرد: دشمن همه تلاش خود را به کار بسته است تا با فشار حد اکثری اقتصادی معیشت جامعه را تحت تاثیر جدی قرار دهد، بنابراین می طلبد که مردم و مسئولین دست به دست هم دهند و شعار های اقتصادی مقام معظم رهبری را محقق سازند، زیرا تنها راه رهایی از فشار های دشمن، پیروی از منویات رهبری است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنان خود به شرح کامل مباحث اقتصادی پرداختند، افزود: امروز عرصه نبرد با دشمن مباحث اقتصادی است، زیرا اگر کشور در زمینه اقتصادی خود کفا باشد دیگر تحریم های ظالمانه در جامعه تاثیری نخواهد داشت و فشار های دشمنان بی اثر خواهد بود.

حجت الاسلام حسین خانی پور گفت: رشد اقتصادی و پیشرفت کشور همانطور که رهبری فرمودند به معجزه نیاز ندارد بلکه همت بالای مسئولین را می طلبد و ایران اسلامی با یک قوه مدیریت صحیح و همت بالا و اتحاد و انسجام می تواند به برترین اقتصاد در منطقه تبدیل شود.

فهرست