امام جمعه آق قلا :
تلاش و پشتکار مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا شایسته تقدیر است
آخوند عبدالحی میرزاعلی گفت: تلاش و پشتکار مدافعان سلامت و کادر پزشکی در برابر مقابله با بیماری کرونا شایسته تقدیر است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، هم زمان با اعلام اسامی مناطق وضعیت سفید در برخی شهرهای کشور پس از شیوع کرونا و اعمال فاصله گذاری اجتماعی، بعد از حدود ۳ ماه نخستین نماز جمعه اهل سنت شهر آق قلا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
آخوند عبدالحی میرزاعلی در نماز جمعه تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ضمن ابراز خرسندی از برگزاری و اقامه نماز جمعه پس از حدود ۳ ماه گفت: خداوند متعال را شاکریم که مجددا نعمت اقامه و برگزاری نماز جمعه را نصیب ما کرده است و باید قدر نعمت سلامتی را بدانیم.
وی با تاکید براینکه نماز جمعه اهل سنت آق قلا با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری بین نمازگزاران برپا گردید گفت: ویروس کرونا هنوز در استان از بین نرفته است و لازم و ضروری است تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس مردم نکات و موارد پزشکی و بهداشتی را همچنان رعایت نمایند.
امام جمعه آق قلا با تاکید براینکه باید بیش از پیش قدر نعمت سلامتی و تندرستی را بدانیم گفت: ایام سخت کرونایی سبب شد که مومنین بیشتر قدر با هم بودن و سلامتی خود را بدانند.
آخوند عبدالحی میرزاعلی همچنین در سخنان خود از کادر پزشکی و سلامت تقدیر و تشکر کرد و افزود: تلاش و پشتکار مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا شایسته تقدیر است و امیدواریم این ویروس منحوس هرچه زودتر از استان و کشور ریشه کن شود.

فهرست