علمای اهل سنت گلستان:
تلاش سربازان گمنام موجب ناکامی دشمنان در ایجاد تفرقه و اختلاف است
علما و روحانیون اهل سنت گلستان در پیامی گفتند: وحدت کلمه رمز پیروزی است و همه مردم و مسئولان وظیفه دارند حول محور ولایت فقیه به عنوان مهم‌ترین محور وحدت، گرد آمده و برای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، علمای اهل سنت استان گلستان به مناسبت هفته سربازان گمنام از تلاش های شبانه روزی و مخلصانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در خنثی کردن توطئه های دشمنان قدردانی کردند.
در این پیام آمده است:
بزرگ ترین نعمتی که خداوند متعال در قرآن کریم نیز بارها و بارها به آن تاکید و توصیه کرده است، نعمت عظیم امنیت است.
امنیت و توجه به کرامت انسانی بسیار مهم است.
در دنیای امروز که پر از آشوب و جنگ است، ایران اسلامی از بالاترین میزان امنیت و آرامش برخوردار بوده و این مهم بسیار ارزشمند است.
نیروهای اطلاعاتی کشورمان در مقابل هرگونه اقدامی که بخواهد از سوی دشمنان صورت بگیرد، ایستادگی می کنند و در حقیقت باید این مجاهدت ها و رشادت ها را قدر بدانیم چرا که تلاش سربازان گمنام سبب شکل گیری امنیت در جامعه می شود.
لقب سربازان گمنام به حق شایسته این عزیزان است چرا که با مجاهدت‌های خاموش خود به صورت شبانه‌روز در زمینه تامین امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کنند.
دشمنان هیچگاه از حیله و تفرقه اندازی غافل نبوده اند و سربازان گمنام کشورمان به خوبی اوضاع را رصد کرده و امنیت را در بخش ها و نقاط مختلف کشور تامین کرده اند.

فهرست