برگزاری نشست مشترک دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با مرکز خدمات حوزه های علیمه استان
نشست مشترک دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با مرکز خدمات حوزه های علیمه استان با هدف ایجاد هماهنگی های بیشتر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان، نشست مشترک دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با مرکز خدمات حوزه های علیمه استان با هدف ایجاد هماهنگی های بیشتر برگزار شد.

در این نشست که در مرکز خدمات حوزه های علیمه های علیمه گیلان برگزار شد، حجت الاسلام لاکانی مدیر مرکز خدمات حوزه های علیمه استان ضمن خیر مقدم، با اشاره به برنامه های مشترک دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و مرکز خدمات حوزه های علیمه، گفت: تمام تلاش ها در دو نهاد رفع مشکلات طلاب و روحانیون اهل سنت است.

وی با بیان اینکه باید در ارئه خدمات بسیار دقیق و حساس بود، خاطر نشان کرد: به فضل الهی و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ تفاوتی بین خدمات ارایه شده به روحانیون اهل سنت و شیعه وجود ندارد و در همین راستا در ماه های اخیر به جامعه مخاطب کمک های معیشتی صورت گرفته است.

حجت الاسلام لاکانی با تاکید بر اینکه روحانیون و طلاب اهل سنت برای دریافت خدمات از این مرکز می بایست با هماهنگی دفتر شعبه گیلان به مرکز خدمات مراجعه نمایند، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با هماهنگی بیشتر بین دو نهاد خدمات موثری را در کوتاه ترین زمان ممکن به جامعه مخاطب ارایه نماییم.

در ادامه این نشست حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه گیلان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، با اشاره به اینکه مطالب مطرح شده در این جلسه بسیار مهم و راهبردی خواهد بود، اظهار داشت: خدا را شاکریم که هماهنگی و همکاری سازنده ای در استان گیلان بین این نهاد حاکم است که می تواند بسیار موثر باشد.

مدیر شعبه گیلان با بیان اینکه به دلیل اینکه هدف دو نهاد یکی می باشد باید خدمات مطلوبی به جامعه مخاطب ارایه شود، گفت: این جلسات می تواند گره گشای برخی از مشکلات و ناهماهنگی ها باشد که رفع و رجوع شود تا برای جامعه مخاطب مشکل ساز نباشد.

در پایان این نشست کارشناسان حاظر در جلسه نظرات و موارد مهم را مطرح و راه حل ارایه دادند.

فهرست