سرپرست شعبه گنبد مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور:
برگزاری دوره آموزش تخصصی قرآن کریم با حضور قاری و استاد بین المللی در گنبد کاووس
علیرضا شابدین گفت: دوره آموزشی تخصصی صوت و لحن قرآن کریم ویژه حافظان نوجوان اهل سنت در گنبد کاووس برگزار می شود.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، علیرضا شابدین در این خصوص گفت: یکی از اهداف و رسالت های والای مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور ، اهتمام ویژه به مباحث و معارف قرآنی و برگزاری محافل انس با قرآن و دوره های آموزش تخصصی تربیت مربی قرآنی و توانمندسازی حافظان و قاریان اهل سنت گلستان است.
وی تصریح کرد : در ایام الله دهه فجر، محافل قرآنی بسیار ارزشمندی با حضور قاریان بین المللی و چهره های قرآنی استان گلستان، در کلاله و گنبد کاووس برگزار گردید.
سرپرست شعبه گنبد مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور افزود : یکی از برنامه های ویژه مرکز بزرگ اسلامی در بهمن ماه جاری، برگزاری دوره آموزش تخصصی قرآن کریم با حضور قاری بین المللی و استاد برجسته کشور، آقای احمد ابوالقاسمی است که طی روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه ، به مدت ۲ روز در دارالقرآن امام شاطبی گنبد کاووس برگزار می گردد.
شابدین تصریح کرد : برگزاری محفل انس با قرآن، برنامه دیگری است که به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، در روز شنبه ۲۵ بهمن ماه بعد نماز مغرب در آستان امامزاده یحیی بن زید گنبد کاووس برگزار می گردد .

فهرست