معاون آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور خبر داد:
برگزاری آزمون جامع تعیین سطح طلاب و روحانیون اهل سنت در گرگان و گنبد
نعمت عسگری گفت: آزمون جامع تعیین سطح طلاب و روحانیون اهل سنت استان گلستان در دو حوزه امتحانی گرگان و گنبد برگزار می شود.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، نعمت عسگری درباره برگزاری آزمون جامع تعیین سطح طلاب و روحانیون اهل سنت، گفت: دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با هدف تربیت طلاب عالم و آگاه، متخصص، متعهد و آشنا به مسائل روز و پاسخگو، اقدام به برگزاری آزمون جامع تعیین سطح طلاب و روحانیون می کند.
وی افزود: طلاب و دانش آموختگانی می توانند در این آزمون ها شرکت نمایند که ضمن تایید مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، دروس حوزوی خود را در سطح مورد تقاضا به پایان رسانده باشند و فاقد مدرک علمی معتبر باشند.
معاون آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور درباره زمان، مکان و تاریخ برگزاری آزمون جامع تعیین سطح، گفت: طبق ابلاغیه معاونت آموزش و پژوهش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، آزمون جامع تعیین سطح در روز پنجشنبه مورخ ۰۵/۰۴/۱۳۹۹ در دو حوزه امتحانی گرگان و گنبد برگزار خواهد شد.
نعمت عسگری، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون را الزامی دانست و افزود: آزمون سطح۱و۲ تستی می باشد و آزمون سطح۳ ویژه مدرسین نیز به صورت تشریحی برگزار خواهد شد.
وی تاکید نمود: شرکت کنندگان از آوردن تلفن همراه به داخل جلسه آزمون خودداری کنند و داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون، در مکان تعیین شده حضور به هم رسانند.
معاون آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور همچنین به رعایت نکات بهداشتی نیز تاکید نمود و افزود: داوطلبان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله مناسب در طول آزمون اهتمام ویژه به عمل آورند.
نعمت عسگری در خاتمه سخنان خود افزود: آزمون جامع تعیین سطح طلاب و روحانیون اهل سنت استان گلستان در دو حوزه امتحانی گرگان و گنبد، طبق شرایط زیر برگزار می گردد.
حوزه امتحانی گرگان:
– داوطلبان سطح ۱، شروع آزمون صبح ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۱۵ – آدرس گرگان: حوزه علمیه امام خمینی (ره)
– داوطلبان سطح ۲ ، شروع آزمون بعد از ظهر ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۹:۰۰ – آدرس گرگان: حوزه علمیه امام خمینی (ره)
– داوطلبان سطح۳ ویژه مدرسین، صبح و بعد از ظهر – شروع آزمون ساعت از ساعت ۸:۳۰ الی۱۹:۰۰ – آدرس گرگان: حوزه علمیه امام خمینی (ره)
حوزه امتحانی گنبد کاووس:
– داوطلبان سطح ۱، شروع آزمون صبح ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۱۵ – آدرس گنبد: دانشگاه شمس
– داوطلبان سطح ۲، شروع آزمون بعد از ظهر ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۹:۰۰ – آدرس گنبد: دانشگاه شمس
– داوطلبان سطح۳ ویژه مدرسین، صبح و بعد از ظهر – شروع آزمون از ساعت ۸:۳۰ الی۱۹:۰۰ – آدرس گنبد: دانشگاه شمس
معاون آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور همچنین در خاتمه سخنان خود گفت: اگر بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و پرهیز از اجتماعات، برگزاری آزمون ها به دلیل کرونا لغو گردد، آزمون ها با اطلاع قبلی در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد.

فهرست