آخوند سخندان در همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور :
باید قدر جوانان این سرزمین را بدانیم / اساس کار دشمن بر ایجاد تفرقه و دشمنی بین شیعه و سنی است
روحانی اهل سنت بندرترکمن گفت: وحدت و همبستگی عاملی برای با هم بودن و به هم رسیدن است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، آخوند یوسف سخندان در همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور در تالار فخرالدین اسعد گرگانی گفت: وحدت و همبستگی عاملی برای با هم بودن و به هم رسیدن است.
وی با ذکر این مطلب که، در ایران اسلامی همدلی و همزبان موج می زند، افزود: همه با هم با اتحاد و همدلی در مقابل دشمنان ایستادگی خواهیم کرد.
این کارشناسی علوم دینی با اشاره به اینکه نفاق، نفرت و ناراحتی را در جامعه گسترش خواهد داد، تصریح کرد: باید وحدت و همبستگی را در بین جوانان ترویج دهیم زیرا تسنن و تشیع برای ما معنایی ندارد و همه ما مسلمان هستیم و خدایمان یکی است.
آخوند سخندان خاطر نشان کرد: همه ما مسلمانان در هنگام اقامه نماز رو به قبله و با حمد و سوره نماز را شروع می کنیم و با تشهد نماز را پایان می بریم.
وی با بیان اینکه، ایجاد تفرقه و دشمنی بین شیعه و سنی کار دشمن است، افزود: کفار جز اینکه علیه ما دشمنی کند نقشه دیگری ندارد و تمام سرمایه های خود را در مسیر تفرقه هزینه می کند.
آخوند سخندان گفت: باید قدر جوانان این سرزمین را بدانیم زیرا امام راحل در شروع نهضت انقلاب بیان کردند که سربازان من در گهواره هستند و لذا باید جوانان را قدر بدانیم.

فهرست