کارشناسی علوم دینی:
انتخابات ۱۴۰۰- (۷۲) – ملت بزرگ ایران با حضور پرشور در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان بزنند
آخوند سخندان گفت: از مردم فهیم انقلابی و رهبر دوست مان انتظار داریم که با حضور خودشان در 28 خرداد مشت گره کرده ای بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام و انقلاب را که چشم دیدن حضور پرشور مردم در انتخابات را ندارند، بزنیم.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند یوسف سخندان ضمن تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات گفت: با توجه به این که در انتخابات های گذشته هم با حضور خودمان به جهانیان فهماندیم که همه ملت ایران در برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان ایستادگی می کنند، این بار هم ملت فهیم و انقلابی ایران بزرگ، گول دشمن را نخواهند خورد و با حضور خودشان در پای صندوق های اخذ رای بیعتی دوباره با رهبر معظم انقلاب و پشتوانه ولایت خواهند بود.
وی با تاکید براینکه، همگی با هم در ۲۸ خرداد پای صندوق های اخذ رای حضور یافته و بر دشمنان ثابت کنیم که پشتیبان انقلاب و نظام خود هستیم، افزود: انقلاب را دوست داریم و کسانی را انتخاب کنیم که دلسوز مردم و جامعه باشند.
این کارشناس علوم دینی گفت: دغدغه رهبر معظم انقلاب نیز معیشت مردم می باشد و این بار باید بنشینیم و با تصمیمی آگاهانه کسی را انتخاب کنیم که دغدغه معیشت مردم را داشته و به نظام معتقد باشد.
آخوند سخندان افزود: فرد منتخب باید انقلابی اصیل و برای نظام، اسلام و انقلاب و مردم دلسوز باشند.
وی تاکید کرد: وظیفه داریم برای جلوگیری از افکار پلید دشمن و ایستادگی در برابر آنها ۲۸ خرداد همه ما دست به دست هم قدم های خیر خود را برای دادن رای اصلح برداریم.

 

فهرست