مدرس علوم دینی:
انتخابات ۱۴۰۰- (۷۱) – با حضور حداکثری خود در جشن و حماسه ملی شریک باشیم
آخوند کرامتی فر گفت: برای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بعنوان یک شهروند ایرانی وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند کرامتی فر ضمن تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات گفت: حضور ما در انتخابات یک وظیفه شرعی است و با حضور حداکثری خود در جشن و حماسه ملی شریک باشیم.
وی با بیان اینکه، رقم زدن حضور حداکثری وظیفه ملی و انقلابی همه آحاد مردم است، افزود: دشمنان نظام و انقلاب و استکبار جهانی در فضای مجازی به دنبال این هستند که مردم را از حضور در انتخابات نا امید و مایوس کنند.
آخوند کرامتی فر تاکید کرد: اگر می خواهیم اقتدار نظام اسلامی خودمان را برای جهانیان نشان بدهیم وظیفه ما شرعا و اخلاقا این است که در انتخابات شرکت کنیم.
وی با بیان اینکه حضور ما در انتخابات یعنی لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب است، افزود: اگر ما انتخاب خوبی داشته باشیم در تمام حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و … ثمرات و ارمغان خوبی را مشاهده خواهیم کرد.
این مدرس علوم دینی اهل سنت با اشاره به شاخصه های انتخاب اصلح افزود: گزینه مدیریت اجرایی کشور باید انسان باتقوایی باشد و در همه ابعاد از خدا بترسد و در امور خودش خدا را ناظر و حاضر در اعمال و رفتارش بداند.
آخوند کرامتی فر تصریح کرد: فرد منتخب باید دارای روحیه جهادی و انقلابی باشد و شبانه روز برای رفع مشکلات مردم و جامعه تلاش کند و با سخت کوشی خود بتواند بهترین ها را برای نظام اسلامی رقم زند.
وی با بیان اینکه فرد منتخب همچنین به منابع داخلی تکیه کرده و به جوانان بها دهد، گفت: جوانان پیشران حرکت عمومی جامعه هستند و لازم است از ظرفیت و استعداد جوانان استفاده کینم.
آخوند کرامتی فر در خاتمه گفت: از مردم شریف، بصیر، انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی، استان گلستان و شهرستان بندر ترکمن تقاضامندم با حضور حداکثری در این حماسه ملی، اقتدار، عزت و سربلندی خود را در جهان به رخ دشمنان بکشیم.

فهرست