نائب امام جمعه گمیشان:
انتخابات ۱۴۰۰-(۷۰) – آگاه و بیدار باشیم و با تمام قوای خود در پای صندوق های اخذ رای حاضر شویم / هر رای ما همانند موشکی بر قلب و دل دشمنان است
آخوند شافعی گفت: دشمن در فضای مجازی و ماهواره با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم جوانان و مردم را از حضور در انتخابات دلسرد می کند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند حبیب شافعی ضمن دعوت به حضور حداکثری در انتخابات گفت: با توجه به اینکه در این ایام دشمن از همه طرف در فضای مجازی و ماهواره با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم جوانان و مردم را از حضور در انتخابات دلسرد می کند، باید آگاه و بیدار باشیم و با تمام قوای خود در پای صندوق های اخذ رای حاضر شویم.
وی ضمن توصیه و تاکید بر آحاد مردم که در روز انتخابات با حضور پرشور خود تلاش چشمگیری داشته باشند، افزود: امروز و در این ایام دشمن از طریق فضای مجازی و ماهوراه سعی می کند از راه حیله و نیرنگ به انقلاب صدمه بزند و مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کند.
نائب امام جمعه گمیشان با تاکید براینکه، دشمن دوست ندارد نعمت وحدت و امنیت در کشورمان را ببیند، افزود: سعی کنیم بیدار و آگاه باشیم و با همه قوای خود در پای صندوق های اخذ رای حضور یابیم و رای خود را بدهیم.
آخوند شافعی با بیان اینکه، تک تک آرای ما مهم و با ارزش است، گفت: همچنان که فلسطینیان با موشک های خود، صهیونیسم و رژیم اشغالگر را مورد هدف قرار دادند، هر رای ما هم همانند موشکی بر قلب و دل دشمنان است.
وی افزود: بنا به توصیه رهبر معظم انقلاب باید برای عزت و سربلندی انقلاب رای بدهیم و آحاد مردم شهرستان گمیشان نیز همچون گذشته پشتیبان انقلاب و نظام هستند.

فهرست