مدیر مدرسه علوم دینی سراج المنیر بندرترکمن تاکید کرد؛
انتخابات ۱۴۰۰-(۶۹) – برای نابودی نقشه های دشمن در انتخابات حضور چشمگیری داشته باشیم / حضور حداکثری باعث عزت و سربلندی کشورمان می شود
آخوند کر گفت: با حضور چشمگیر خود در انتخابات باعث نابودی و از بین رفتن نقشه های شوم دشمنان شویم.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند کریم قاری کر ضمن دعوت به حضور حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات پیشرو انتخابات مهمی است و همه وظیفه داریم برای تعیین سرنوشت خود و کشورمان بصورت حداکثری در پای صندوق های رای حضور یابیم.
وی با تاکید براینکه، با حضور چشمگیر خود در انتخابات باعث نابودی و از بین رفتن نقشه های شوم دشمنان شویم، گفت: بعد از حضور حداکثری در انتخابات انتخاب فرد اصلح و دلسوز نظام مهم است.
مدیر مدرسه علوم دینی سراج المنیر بندرترکمن تصریح کرد: حضور حداکثری ما در انتخابات باعث آبرو، عزت، امنیت و سربلندی کشور عزیز ما ایران می شود.
آخوند کریم قاری کر با ذکر این مطلب که امنیت و آرامش موجود در کشورمان در هیچ جای دنیا نیست، خاطرنشان کرد: مملکت خوبی داریم و نباید کفران نعمت کنیم و امروز که رهبر معظم انقلاب و همه بزرگان توصیه و تاکید بر حضور حداکثری دارند ما هم باید وظیفه ملی و دینی خود را انجام بدهیم.
وی در خاتمه سخنان خود گفت: همانطور که برای اقامه نماز به مسجد می رویم نباید در رای دادن هم کوتاهی کنیم و همه و همه، کوچک و بزرگ، پیر و جوان برای انجام وظیفه ملی و اسلامی خود سر صندوق حضور یافته و رای بدهیم.

 

 

فهرست