مدرس علوم دینی قارقی سیمین شهر:
انتخابات ۱۴۰۰-(۶۶) – دشمن سرمایه گذاری می کند که ملت ایران در انتخابات شرکت نکند / حضور حداکثری در انتخابات مشت محمکی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود
آخوند کر گفت: حضور پرشور در انتخابات یعنی نشان دادن عظمت و اقتدار کشورمان است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند کریم محمد کر ضمن دعوت عموم مردم برای حضور در پای صندوق های رای گفت: روز ۲۸ خرداد آزمون و امتحان بزرگی برای مملکت و کشورمان است و با انتخاب فرد شایسته و اصلح اقتدار و عظمت کشورمان را نشان بدهیم.
وی با تاکید براینکه برای صیانت خون پاک شهدا وظیفه تک تک ما است که در انتخابات شرکت نماییم، افزود: دشمنان و آنهایی که در خارج از مرزها هستند چشمشان به انتخابات ما است و سرمایه گذاری می کنند که ملت ایران در انتخابات شرکت نکنند و به طرق مختلف صحنه سازی می کنند که ملت ایران میل و رغبتی برای شرکت در انتخابات نداشته باشند.
مدرس مدرسه علوم دینی محله قارقی سیمین شهر تصریح کرد: با حضور در پای صندوق های رای می بایست دشمن را از اهداف ناپسند و پلید خود دور کنیم و از بین ببریم و در مقابل تحریم های دشمنان ایستادگی کنیم.
آخوند کر با اشاره به اینکه، هر رای ما تیری بر قلب دشمن خواهد بود، افزود: رای دادن و سر صندوق های اخذ رای رفتن وظیفه است و حتی رهبر معظم انقلاب هم توصیه و تاکید دارد.
وی خاطر نشان کرد: برای عمل به توصیه مقام معظم رهبری وظیفه داریم پیر و جوان و همه افرادی که واجد شرایط رای دادن هستند در انتخابات شرکت کنیم و حضور ۱۰۰ درصدی داشته باشیم.
آخوند کر با بیان اینکه دشمن سعی دارد با جوسازی و صحنه سازی مردم را از انتخابات دور کند، گفت: وظیفه داریم با حضور پرشور خود بر دشمن غلبه کنیم و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنیم.

فهرست