امام جمعه اینچه برون:
انتخابات ۱۴۰۰-(۵۷) – شرکت در انتخابات وظیفه شرعی ماست / مردم حفاظت از محیط زیست را از آموزه های مهم خود بدانند
آخوند هوشمند گفت: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی ماست و با حضور حداکثری و با انتخاب اصلح نقشه های دشمنان را برهم بزنیم.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند مدد آقا هوشمند در نماز جمعه این هفته اینچه برون گفت: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی ماست و با اطاعت از منویات مقام معظم رهبری، حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.
وی با تاکید براینکه، با انتخاب اصلح نقشه های دشمنان را برهم بزنیم، افزود: کاندیداها و هواداران آنها قوانین انتخاباتی را رعایت نمایند.
امام جمعه اینچه برون در قسمت دیگری از سخنان خود هفته محیط زیست را به محیط بانان و نمازگزاران تبریک گفت و افزود: مردم باید حفاظت از محیط زیست را از آموزه های مهم خود بدانند و با همکاری محیط بانان، طبیعت را بطور سالم به آیندگان بسپارند.
آخوند هوشمند در ادامه گفت: مومنان نسبت به یکدیگر حق و حقوقی دارند که باید رعایت شود از جمله اینکه: نسبت به همدیگر مهربان و یار و یاور و پشتیبان همدیگر باشند و از اذیت و آزار رساندن به یکدیگر خودداری کنند.
در ادامه آخوند شیرمحمدلی امام جماعت مسجد بلال اینچه برون و عضو هیات اجرایی انتخابات بخش داشلی برون نیز گزارشی از فعالیت و اقدامات هیات اجرایی را ارائه نمود و گفت: هر رای ما همانند تیری در دل دشمن خواهد بود و تلاش کنیم انتخاباتی پرشور وسالم برگزار نماییم.

فهرست