امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس :
انتخابات ۱۴۰۰-(۳۲) – به اشخاصی رای دهید که صادقانه دلسوز مردم و جامعه باشند
آخوند جاور گفت: با حضور در انتخابات به اشخاصی رای بدهید که صادقانه دلسوز مردم و جامعه باشند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه اهل سنت گنبد کاووس ضمن تسلیت سی دومین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، عموم مردم ایران و بخصوص مردم شریف شهرستان گنبدکاووس گفت: با حضور در انتخابات به اشخاصی رای بدهید که صادقانه دلسوز مردم و جامعه باشند.
وی تصریح کرد: خداوند به رئیس جمهور برگزیده مردم و اعضای شوراهای شهرها و روستا نیز توفیق دهد، در دوره چهار ساله خدمت خود همواره خدای سمیع و بصیر را ناظر بر اعمال خود دانسته و با پیروی از قرآن و دین اسلام صادقانه در خدمت جامعه بوده و دلسوز مردم عزیز کشورمان باشند.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در بخش دیگری از سخنان خود به بیان برخی فضائل “حیات طیبه” از آموزه های دینی اختصاص داد و اظهار داشت: هر انسان مومنی کار خیر و شایسته ای انجام دهد خداوند حیات طیبه را به وی ضمانت خواهد کرد و حیات طیبه مفهوم گسترده ای دارد، مثل روزی حلال، قناعت، خشنودی، زندگی پاکیزه از ظلم ها و ….
آخوند جاور گفت: ریشه قالب اختلاف ها، جنگ افروزی ها، برادر کشی ها در جهان اسلام که متاسفانه به نام دین اسلام صورت می گیرد از ضعف ایمان و دوری از اعمال خیر و صالح در میان مسلمین است و توطئه هایی هستند که از سوی دشمنان اسلام برنامه ریزی و هدایت می شوند.

فهرست